EGYÜTTMŰKŐDŐ PARTNEREKET KERESÜNK

Munka jellege: BEDOLGOZÓ
Munkavégzés helye: BUDAPEST

MODELLEZŐ - FELADATOK ÉS ELVÁRÁSOK

-rugalmasság
-pontos munkavégzés
-megbízhatóság
-önállóság
-kiváló kommunikációs készség
-szakterületen szerzett tapasztalat
-alapszabásminta szerkesztés adott méretre
-alapszabásminta modellezése
-szériázás
A munka jellege rugalmas, otthonról végezhető. A munkához szükséges eszközöket a jelentkező biztosítja.

VARRÓ ÉS/VAGY MINTAVARRÓ - FELADATOK ÉS ELVÁRÁSOK

-önállóság
-mintadarabok levarrása
-ruhadarabok utánvarrása kész szabásminták és mintadarabok alapján
A munka jellege rugalmas, otthonról végezhető. A munkához szükséges eszközöket a jelentkező biztosítja. Kézimunka szeretete előny.

FOTÓS

Kollekció fotózáshoz.

STYLIST

MODELL

36-38-as méretű, 170 cm körüli magasságú modell kollekció fotózáshoz (korhatár nélkül).

Amennyiben valamelyik lehetőség felkeltette érdeklődését, küldjön fényképes szakmai önéletrajzot a következő email címre: baro.julia@gmail.com